"Apollon" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR
Avropa Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsində bu gün keçiriləcək "Apollon" (Kipr) - "Qəbələ" (Azərbaycan) - ilk oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, komandalar oyuna aşağıdakı tərkibdə çıxacaq.
"Apollon": Bruno Vale, Elizio, Nuno Lopes, Freyra, Simoes Jeyme, Esteban Saçetti, Qullon, Aleks, Joao Pedro, Fotis Papoulis (k), Kolokoudias
Ehtiyat oyunçular: Hidi, Angeli, Stulianou, Farley, Veeler, Thuram, Abraham
“Qəbələ”: Dmitri Bezotosnı, Stankoviç, Rikardinyo, Ürfan Abbasov, Rafael Santos, Rəşad Sadiqov, Cavid Hüseynov (k), Aleksey Qay, Samir Zərgərov, Sergey Zenyov, Aleksey Antonov
Ehtiyat oyunçular: Andrey Popoviç, Məhəmməd Mirzəbəyov, Vitali Vernidub, Ermin Zets, Asif Məmmədov, Murad Musayev, Dodo
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |