"Bazel" və "Zalsburq"dan qələbə, "Rapid" azlıqda qalıb "Ayaks"a təslim olmadı - YENİLƏNİB
Bu gün UEFA Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsinin daha 6oyunu keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, ölkəmizi bu turnirdə təmsil edən "Qarabağ" səfərdə "Seltik"in qonağıdır. Qalan 5 qarşılaşma isə bunlardır:
UEFA Çempionlar Liqası
III tur, ilk oyun
29 iyul
HİK (Finlandiya) - “Astana” (Qazaxıstan) - 0:0
“Zalsburq” (Avstriya) - “Malmö” (İsveç) - 2:0
Qollar: Ulmer 51, Hinteregger 89 (pen)
“Styaua” (Rumıniya) - “Partizan” (Serbiya) 1:1
Qollar: Varela 81 - Vulićević 62
“Lex” (Polşa) - “Bazel” (İsveçrə) 1:3
Qollar: Thomalla 36 - Lanq 34, Yanko 77, Kalla 90+2
Qırmızı vərəqələr: Kedziora 66 (Lech Poznan) – Xaka 90+3 (Basel)
Qaçırılan penalti: Qaşi 67 (Partizan)
“Rapid” (Avstriya) - “Ayaks” (Hollandiya) 2:2
Qollar: Kainz 48, Beric 76 - Klaassen 25, 43
Qırmızı vərəqə: Şvab 59 (Rapid)
|
||||||
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |