"Neftçi" - "Mladost" - HEYƏTLƏR
Avropa Liqasının birinci təsnifat mərhələsində bu gün keçiriləcək "Neftçi" (Azərbaycan) - "Mladost" (Monteneqro) ilk oyunu üçün komandaların heyətləri açıqlanıb: Stadium.az xəbər verir ki, komandalar meydana bu heyətlə çıxacaqlar:
“Neftçi”:
1. Aqil Məmmədov, 5.Melli, 6, Ailton, 7.Araz Abdullayev, 8.Elşən Abdullayev,
11.Ruslan Qurbanov, 14.Məhəmməd Qurbanov, 17.Rəhman Hacıyev, 21.Samir Məsimov,
26.Kamal Qurbanov, 95.Elvin Bədəlov
Ehtiyat
oyunçular: 53.Maksim Vailo, 4.Rahil Məmmədov, 16.Əziz Quliyev, 2.Mirabdulla
Abbasov, 45.Kamran Nəcəfzadə, 7.Nicat Qurbanov, 88.Orxan Qurbanlı
Baş
məşqçi: Samir Əliyev
“Mladost”: 22. Mileta Raduloviç (k), 3.Peyoviç, 14.Novoviç,
20.Miloş S. Raduloviç, 21.Lakiç, 52.Miloş B. Raduloviç, 4.Laqator, 6.Rayçeviç, 9.İqumanoviç,
11.Dyurişiç, 24.Vukoviç
Ehtiyat
oyunçular: 77.Radoviç, 15.Mirkoviç, 94.Adzoviç, 7.Osmayliç, 10.Muhoviç, 16.Baboviç, 86.Sçepanoviç
Baş
məşqçi: Nikola Rakoyevic
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |