Qalmaqallı hakim I diviziona göndərildi
Birinci dvizionda 24-cü turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, "Neftçala" - "Bakı" oyunu Xəlil Xəlilova, "Rəvan" - "Qaradağ Lökbatan" matçı isə Elvin Əsgərova həvalə olunub.
Ölkə kubokunun yarmfinal mərhələsinin "Neftçi" - "İnter" görüşündə verdiyi qalmaqallı qərarlarla diqqət mərkəzinə düşən İnqilab Məmmədov da birinci diviziona göndərilib. O, "Şuşa Qarabağ" - "Zirə" oyununu idarə edəcək.
18 aprel (şənbə)
“Şuşa Qarabağ” – “Zirə”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Eyyub İbrahimov, Vüqar Bayramov, Nahid Xasıyev
“Neftçala” – “Bakılı”
Hakimlər: Xəlil Xəlilov, Habil Əliyev, Maqsud Şıxəliyev, Emil Müsadiq
“Göyəzən” – “Şəmkir”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Soltanov, Səbuhi Əmrahov, Kərim Kərimov
“Rəvan” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rəvan Həmzəzadə, Coşqun Həsənov, Ramiz Məhərrəmov
“Turan Tovuz” – “Kəpəz”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Rahil Ramazanov, Mehman Mahmudov, Namiq Bəkirov
“Energetik” – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Kənan Məlikov, Vüsal H. Əliyev
19 aprel (bazar)
MOİK – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Rahin Heybətov, Əli Cəbrayılov, Anar Fərəcov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |