"Bakı" - "Qarabağ" oyunu qadın hakimlərə tapşırıldı
Premyer Liqada mübarizə aparan klubların əvəzedici heyətlərinin yarışında XXVIII turun oyunları üçün bütün təyinatlar müəyyənləşib. Stadium.Az xəbər verir ki, "Bakı" - "Qarabağ" oyunu qadın hakimlərə tapşırılıb.
04 aprel (şənbə)
“İnter” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər:Tahir Əhmədov, Elnur Ağayev, Kənan Məlikov, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahov
“İnter Arena”
“Bakı” – “Qarabağ”
Hakimlər:Venera Kahriç, Gülyana Güvəndiyeva, Xəyalə Əzizzadə, Yuliya Qurbanova
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, ehtiyat meydança
AZAL – “Qəbələ”
Hakimlər:Nail Nağıyev, Mahir Alferinov, Rəşadət Cəfərov, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
AZAL Arena
“Simurq” – “Neftçi”
Hakimlər:Rəşad Əhmədov, Səbuhi Soltanov, Səbuhi Əmrahov, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor:Əvəz Şıxıyev
Zaqatala şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |