Ramil Diniyev və Elvin Əsgərov I divizionda
I Divizionda fasilə sabah başa çatacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, hesabat turunun oyunları iki gün ərzində reallaşacaq. Artıq oyunlara təyinatlar açıqlanıb.
20 fevral (cümə)
“Rəvan” – “Şuşa”
Hakimlər: Anar Niyazov, Azər Əsgərov, Şakir Quliyev, Nail Nağıyev
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
“Bayıl Arena”, 14:00
“Energetik” – “Neftçala”
Hakimlər: Etibar Həsənov, Aleksandr Musatkin, Cavanşir Yusifov, Vüsal H. Əliyev
Hakim-inspektor: Samir Kərəmov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 14:00
“Şahdağ” – MOİK
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Habil Əliyev, Ağahüseyn Əzizov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu, 14:00
“Şəmkir” – “Ağsu”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Yaşar Abbasov, Rahil Ramazanov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Şəmkir şəhər Olimpiya Kompleksinin stadionu, 14:00
21 fevral (şənbə)
“Turan Tovuz” – “Göyəzən”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, İlkin Arzumanov, Elçin Əsədov, Samir Hüseynov
Hakim-inspektor: Salman Vəliyev
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Zirə”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Akif Əmirəli, Vüqar Bayramov, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
“Dalğa Arena”, 14:00
“Bakılı” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Vüsal Qənbərov, Coşqun Həsənov, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |