Yığmamızda ukraynalı futbolçu
Dekabrın 22-dən 29-dək Bakı şəhərində 17 yaşadək futbolçulardn ibarət Azərbaycan yığmasının seleksiya xarakterli təlim-məşq toplanışı keçiriləcək. Stadium.Az toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırır:
Ömər Buludov Neftçi
Mustafa Koçayev Neftçi
Fərid Qarayev Neftçi
Tamerlan Məcidov Rəvan
Rauf Kələşov Rəvan
Samir Mehdizadə Sumqayıt
Murad Məmmədxanov Sumqayıt
Məhəmməd Əsədov Xəzər Lənkəran
Cəlal Hüseynzadə Xəzər Lənkəran
Hafiz Məmmədli Xəzər Lənkəran
Rüfət Teymurzadə AZAL
İsmayıl İbrahim AZAL
Orxan Ələkbərov AZAL
Famil Camalov Bakı
Aqşin Quluzadə İnter
Asif Vəliyev İnter
İsmayıl Muradov İnter
Kənan Abdullayev İnter
Nadir Qasımov İnter
Rövlan Muradov Qəbələ
Süleyman Süleymanov Qəbələ
Elvin Həsənov Qəbələ
Elmar Aslanov Simurq
Firuddin Mövsümov Simurq
Ziya Mirzəyev Torpedo (Rusiya)
Anton Krivotsyuk Zirka (Ukrayna)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |