U-16-nın təlim-məşq toplanışı olacaq
Oktyabrın 10-dan - 12-ə qədər U-16 milli komandasının Bakı şəhərində seleksiya xarakterli təlim-məşq toplanışı olacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, toplanışa 26 oyunçu dəvət olunub.
Əli Hüseynov - Əlincə FK
Aslan Bədəlzadə - Neftci FK
Bahadur Həziyev - Neftci FK
Pərviz Həsənov - Neftci FK
Elçin Əsədov - Neftci FK
Emin Səfixanov - Qəbələ FK
İlkin Abdullayev - Qəbələ FK
Tural Əjdərli - Qəbələ FK
Əli Sadıxov - Qəbələ FK
İlham Rəhimov - Qəbələ FK
Vəfalı Qasımov - İnter FK
Kamran Əliyev - İnter FK
Ceyhun Muxtarlı - İnter FK
Yusif Həsənov - Xəzər Lənkəran
Kənan Səfərov - Xəzər Lənkəran
Kamal Dəndiyev - Xəzər Lənkəran
Əli Əlizadə - Qarabag FK
Ülvi İbrahimov - Qarabag FK
Hüseyn Qasımzadə - Qarabag FK
İsmayil Babayev - Sumqayıt FK
Sənan Əsədov - Sumqayıt FK
Asim Abdullazadə - Bakı FK
Məhərrəm Həsənov - Bakı FK
Aslan İsmayılov - Bakı FK
Elmir Ağamirov - Azal FK
Kamal Həsənpur - Azal FK
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |