Qızlar liqalarında I turun təqvimi
AFFA-nın təşkilatçılığı ilə keçirilən qızlar liqalarının 2014/2015-ci il mövsümünə start veriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, I turun oyunlarının təqvimi açıqlanıb.
U-19 qızlar Liqası
3 oktyabr, İsmayıllı Olimpiya İdman Kompleksi
12:00. Marxal (Şəki) - Zaqatala
14:00. Kürmük ( Qax) - Fidan (Bakı)
15:30. Vətən (Bakı) - Mingəçevir
Binə stadionu
10:30. Real SD (Bakı) - Sumqayıt
12:30. Xəzər (Lənkəran) - Binə
U-13 qızlar Liqası
4 oktyabr, Binə stadionu
11:00. Təhsil – Lenkaran
11:00. Fidan - UGİM 18
12:30. Vətən - Əhmədli Yunayted
İsmayıllı Olimpiya İdman Kompleksi
11:00. Şorsu-2 (Şəki)-Kürmük Qax
11:00. Şorsu (Şəki) - Şəki
12:30. Naftalan - Ağstafa Gəncləri
12:30. Babadağ (İsmayıllı) - UGİM Qax
14:00. Qələmcə (Ağstafa) - İmişli
14:00. Aran FK (Ağcabədi) - Mingəçevir
15:30. Zaqatala (Zaqatala) – Şəfəq (Qax)
Xaçmaz Olimpiya İdman Kompleksi
11:00. Xaçmaz - Nabran
11:00. Qusar - Yalama
12:30. Samur (Qusar) - Xəzər (Xaçmaz)
12:30. Ləcət - Dağ Susay (Quba)
14:00. Sumqayıt - Şahdağ (Quba)
14:00. Dostluq (Xaçmaz) - Kuzun Qışlaq (Qusar)
U-16 UNİCEF qızlar Liqası
5 oktyabr, Binə stadionu
11:00. Fidan - Dağ Susay (Quba)
12:45. Qusar - Neftçi PFK
14:30. Vətən - UGİM 18
16:15. Dostluq (Xaçmaz) - Təhsil UGİM (Bakı)
İsmayıllı Olimpiya İdman Kompleksi
11:00. Ağstafa Gəncləri - UGİM Qax
12:45. İmişli - Tovuz Nuray
14:30. Naftalan - Şəki
16:15. Zaqatala - Mingəçevir
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |