Birinci divizionda 23-cü turun hakimləri açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan 1-ci divizionunda 23-cü turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.az sizi həmin təyinatlarla tanış edir.
1-ci divizion
23-cü tur
28 mart (cümə)
“Energetik” – “Kəpəz”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Müslüm Əliyev, Elman Kərimov, Rəşadət Cəfərov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
29 mart (şənbə)
“Şahdağ” – MOİK
Hakimlər: Anar Salmanov, Ağahüseyn Əzizov, Zöhrab Abbasov, Kərim Kərimov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
“Şuşa” – “Lokomotiv”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Rəvan Həmzəzadə, Elxan Əsgərzadə, Ağaəli Əlizadə
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Turan-T” – “Şəmkir”
Hakimlər: Anar Niyazov, Tural Bayramov, Teymur Teymurov, Elgün Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu
30 mart (bazar)
“Ağsu” – “Karvan”
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Vüqar Bayramov, Balabəy Ağayev, Səbuhi Bayramov
Ağsu şəhər stadionu
“Neftçala” – “Göyəzən”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Səbuhi Əmrahov, Səbuhi Soltanov, Vüsal H.Əliyev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Rauf Cabbarov, Coşqun Həsənov, Rza Məmmədov, Hacıəli Ağayev
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu
“Bakılı” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Venera Kahriç, Yuliya Qurbanova, Vüsal Qənbərov, Şahin İsayev
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksi
Bütün oyunlar saat 15:00-da başlayacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |