I Divizion, 19-cu turun təyinatları
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda 19-cu turun təyinatları məlumdur:
01 mart (şənbə)
“Göyəzən” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Karvan” – “Neftçala”
Hakim-inspektor: Ədilxan Hümbətov
Yevlax şəhər stadionu, 14:00
“Kəpəz” – “Ağsu”
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
Gəncə şəhər stadionu, 14:00
“Şahdağ” – “Şuşa”
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, süni örtüklü meydança, 14:00
“Araz Naxçıvan” – “Turan-T”
Hakim-inspektor: Qurban Məmmədov
Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu, 15:00
02 mart (bazar)
“Lokomotiv” – “Energetik”
Hakim-inspektor: Cəmil Haqverdiyev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 14:00
“Bakılı” – MOİK
Hakim-inspektor: Tofiq Şükürov
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
“Mil-Muğan” – “Şəmkir”
Hakim-inspektor: Nazim Əliyev
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |