Ağayev və Nağıyev I Divizionda
Azərbaycan I Divizionunda 11-ci turun təyinatları müəyyənləşib. Stadium.az sizi həmin təyinatlarla tanış edir:
26 noyabr (cümə axşamı)
“Energetik” – “Turan Tovuz”
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Sərxan İsmayılov
Hakim-inspektor: Vahid Hüseynov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 14:00
“Göyəzən” – “Bakı”
Hakimlər: Nail Nağıyev, Azad Hüseynov, Mahir Alferinov, Namiq Bəkirov
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
Qazax şəhər stadionu, 14:00
“Neftçala” – “Şahdağ”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elgün Adıgözəlli, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu, 14:00
“Şərurspor” – “Ağsu”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Roman Vasilyev, Cəmil Quliyev, Anar Fərəcov
Hakim-inspektor: Rüfət Əliyev
“Bayıl Arena”, 20:30
27 noyabr (cümə)
“Bakılı” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Rahil Ramazanov, Aleksandr Musatkin, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“İnter Arena”, 4-cü meydança, 14:00
“Qaradağ Lökbatan” – “Şəmkir”
Hakimlər: Ramil Diniyev, İsgəndər Əliyev, Akif Əmirəli, Tahir Əhmədov
Hakim-inspektor: Səfər Haşımov
Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
MOİK – “Zaqatala”
Hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Eyyub İbrahimov, Qəzənfər Abbasov, Ramiz Məhərrəmov
Hakim-inspektor: Eldəniz Musayev
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |