"Neftçi" - "Skenderbeu" matçı canlı yayımda

05.07.2013 | 3331 dəfə oxunub

Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində keçiriləcək "Neftçi" - "Skenderbeu" matçı canlı yayımlanacaq. Stadium.az xəbər verir ki, azarkeşlər "Bakcell Arena"da keçiriləcək oyunu "İdman Azərbaycan" telekanalı vasitəsilə tamaşa edə biləcəklər. Qeyd edək ki, "Neftçi" - "Skenderbeu" oyunu iyulun 17-də, saat 21:00-da başlayacaq.

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Azərbaycan millisi formasını dəyişir
Son xəbərlər

23.04.2014

20:34  "Bavariya" "Real"a qarşı - YENİLƏNİR

16:22  "Rəvan" - "Neftçi" matçı canlı yayımlanacaq

15:35  Autsayder klubun üzvləri komandanı tərk etdi

15:18  Premyer Liqada 31-ci turun ən yaxşıları

13:02  "Simurq" - "Qarabağ" matçında qolu kim vurub: Çeran, yoxsa Hüseynov?

12:17  "İnter" aparıcı üzvündən istifadə edə bilməyəcək

11:41  "İnter" yerli oyunçu ilə vidalaşacaq

01:17  "Çelsi"də futbolçu problemi yarandı - zadəganlar 4 əsas oyunçusunu itirdi

22.04.2014

19:10  "Bakı"da böyük böhran İŞIQ, SU, QAZ VƏ FORMA YOXDUR - ÖZƏL

18:26  Yox belə bir transfer təklifi: "REAL"DAN "LİVERPUL"A 110 MİLYON AVRO

18:05  Premyer Liqanıən 32-ci turu: Bütün komandalar eyni gündə oynayacaq

15:36  Birinci divizionda cəzalar bəllidi

15:15  "İnter"in baş məşqçisi hakimi söydü, AFFA sərt cəza kəsdi

14:38  Finalın yeri və vaxtı müəyyənləşdi

14:10  Azarkeşlər "Simurq"u ziyana saldı

13:57  Rəhim Həsənova kəllə atdı, mövsümü qapadı

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 31 20 7 4 60-16 67  
2. İnter 31 17 6 8 51-32 57  
3. Neftçi 31 16 6 9 44-38 54  
4. Bakı 31 14 7 10 47-37 49  
5. Qəbələ 31 14 6 11 39-33 48  
6. Simurq 31 11 10 10 33-24 43  
7. Xəzər-Lənkəran 31 9 12 10 32-42 39  
8. AZAL 31 6 10 15 28-45 28  
9. Sumqayıt 31 4 9 18 23-51 21  
10. Rəvan 31 3 9 19 18-57 18  
20.04Neftçi 1-3Sumqayıt
20.04Rəvan 1-2Qəbələ
20.04Simurq 1-0Qarabağ
20.04Bakı 0-4İnter
20.04Xəzər-Lənkəran 1-1AZAL
01.01 ---
01.01 -
12.04İnter -Neftçi
12.04Bakı -Xəzər-Lənkəran
12.04Qarabağ -Rəvan
12.04Sumqayıt -Simurq
12.04Qəbələ -AZAL
                                     
                                     
Bakı   Xəzər-Lənkəran   İnter   Qarabağ   Qəbələ   Sumqayıt   Rəvan   Neftçi   AZAL   Simurq